Першокурсників-2018 офіційно визнали далівцями

«Я тепер студент – мені все можна!» – співали першокурсники СНУ ім. В. Даля на традиційній посвяті, присвяченій поповненню далівської спільноти у 2018 році.

На першому заході новачкам дозволили позмагатися в артистичності, гуморі, веселому настрої. Команда кожного факультету/навчального-наукового інституту підготувала ексклюзивні номери студентської самодіяльності. Перед початком концертної програми усіх присутніх привітала ректор університету, д.т.н., професор Ольга Поркуян, а далі сцену човникової станції опанували веселі, кмітливі, артистичні і голосисті тепер уже далівці.

На святі було все: танці, пісні, баттл, обсипання кольоровими фарбами, обливання водою, чаювання, смачна каша, веселі старти і, звісно ж, сама процедура посвяти у студенти.

Організатором дійства для першокурсників виступила адміністрація СНУ ім. В. Даля і активісти університету під керівництвом продюсера, режисера, інструктора широкого профілю, хранителя і постачальника усього необхідного Тетяни Сотнікової.