Першокурсників Євпаторійського відділення СНУ ім. В. Даля нагодували студентською кашею

В Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася традиційна церемонія посвяти першокурсників в студенти.

За Далівською традицією, святковий  обряд проводили бакалаври, одягнені в мантії. Першокурсники зачитали текст студентської клятви, після чого поїли з глиняних горщиків традиційну в СНУ ім. В. Даля студентську кашу. Один з почесних гостей святкового заходу –  голова військового селища Мирний Олег Парасків – вручив першокурсникам студентські квитки та залікові книжки. «Упевнений, що в стінах університету ви отримаєте всі необхідні знання, той інтелектуальний розвиток, який стане в пригоді на вашому життєвому шляху. І таким же чином ви будете виховувати вже й своїх дітей, адже нічого в цьому житті не проходить безслідно», – зазначив він.

Під час урочистостей старший викладач кафедри загальнонаукових дисциплін Павло Струнін отримав Почесну грамоту за професіоналізм. Святкову атмосферу на заході створювали пісні у виконанні вокального ансамблю «Веселі нотки» та інструментальне попурі дуету Світлани Остапенко (скрипка) й Ірини Кострової (фортепіано). У концерті також взяли участь євпаторійки – далівські красуні. Вони продемонстрували в дефіле костюми, пошиті руками майстрів  Студентського дому моделей кафедри легкої і харчової промисловості СНУ ім. В. Даля.