Першокурсники СНУ ім. В.Даля пройшли посвяту у студенти

В останній день вересня на березі Сіверського Дінця відбулася традиційна урочиста і весела подія: посвята першокурсників у студенти СНУ ім. В.Даля. Ранок видався прохолодним, тому до початку святкування студенти розпалили вогнища, які не лише зігріли далівців, а й додали яскравості й романтики до святкової атмосфери. Ну а потім мерзнути вже не довелося.

Ректор університету, доктор технічних наук, професор Ольга Поркуян від щирого серця привітала новачків з тим, що вони з цього дня повноцінно вливаються у дружну сім’ю далівців, висловила сподівання, що юнаки та дівчата, які цьогоріч стали студентами, стануть також і елітою нашого вишу.

У відповідь студенти вручили Ользі Вікторівні величезний торт з логотипом університету.

Ну а потім молодь показала, на що здатна, виявивши усе розмаїття своїх талантів. Пісні й танці, веселі й дотепні сценки нікого не залишили байдужими, довівши з усією незаперечністю, що новоспечені студенти вміють і люблять веселитися. Залишається лише плекати надію, що вмінням вчитися вони також оволодіють повною мірою.