Першокурсники СНУ ім. В. Даля приступили до навчання

Для більш ніж 2000 першокурсників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулося урочисте посвячення в студенти. Традиційно вчорашніх абітурієнтів та їх батьків перед науковою бібліотекою зустрів святковий концерт творчих студентських народних колективів.

Привітали молоде покоління керівництво університету, а також гості свята – начальник управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Ірина Цимбал, секретар виконавчого комітету Луганської міської ради Антоніна Кузьменко, голова Жовтневої у місті Луганську ради Володимир Родіонов, депутат Луганської міської ради Юрій Кірік. «Я щиро від імені ЛОДА та управління освіти і науки вітаю вас з цим прекрасним днем! Сподіваюся, що навчання в цьому чудовому університеті принесе вам багато-багато користі. Не лінуйтеся, дорогі першокурсники, пізнавайте все, підтримуйте традиції, любіть своїх викладачів. І як можна цікавіше проводьте своє життя! Зі святом!».

Майже столітню історію університету першокурсники побачили в короткому інсценуванні «Естафета поколінь». У ньому студенти розповіли про п’ять основних історичних етапів становлення та розвитку вишу: відкриття Луганського вечірнього робітничого технікуму, труднощі воєнних років, відродження в післявоєнні 60-ті роки, перетворення в класичний університет у 90-х роках, досягнення лідерства на освітньому просторі у 2000-ні роки. Випускники 2012 року за традицією передали естафетний кубок першокурснику, а символічні заліковку та студентський квиток вручив ректор університету професор Олександр Голубенко.

«У нашому університеті вам буде передавати знання один з кращих в Україні професорсько-викладацьких складів, що нараховує понад 750 кандидатів наук, доцентів і близько 200 докторів наук, професорів, – сказав у вітальному слові ректор університету Олександр Голубенко. – Використайте наступні п’ять років вашого життя, щоб стати кваліфікованими фахівцями. Бажаю, щоб отримані знання допомогли вам стати успішними в житті!»

Після урочистої частини першокурсники вирушили на свою першу ознайомчу пару, потім приступили до навчання.