Першокурсники Євпаторійського відділення СНУ ім. В. Даля скуштували «студентської каші»

В Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулося урочисте посвячення першокурсників у студенти. Воно було приурочено до першої сесії у заочників. Цього року студентську сім’ю євпаторійських далівців поповнили понад 150 юнаків та дівчат. Навчання тут ведеться за шістьма напрямами підготовки: «Економіка підприємства», «Економічна кібернетика», «Машинобудування», «Облік та аудит», «Психологія», «Транспортні технології». У вітальній телеграмі ректора СНУ ім. В. Даля професора Олександра Голубенка, зокрема, йшлося про те, що «у нових життєвих реаліях успіх все частіше буде за тим, хто володіє знаннями, хто краще своїх конкурентів вміє перетворювати фундаментальні знання в оптимальні практичні рішення». Вітаючи новачків, завідувач відділенням доцент Вікторія Струніна сказала: «Пам’ятайте: всього на світі можна досягти, керуючись розумом. Нехай всі знання, які ви отримаєте у Далівському університеті, завжди будуть з вами, допомогаючи долати труднощі реалій життя!». Свої напутні слова сказали першокурсникам викладачі, кращіх з яких було нагороджено грамотами Євпаторійського відділення. Цієї відзнаки були удостоєні також кращі працівники відділення. Студенти старших курсів вручили новачкам подарунки. Героїв урочистостей чекали й перші випробування. Довелося й відповидати на гумористичні запитання ведучих, й скуштувати справжньої «студентської каші», якою пригостили майбутніх однокашників. Урочистості завершилися яскравим концертом за участю відомого в усьому світі «Театру на ходулях» (занесеного до Книги Рекордів Гінеса) та учасника Венеціанського карнавалу шоу-балету «А-7». Всі першокурсники отримали студентські квитки і стали повноправними членами великої сім’ї далівців.