Перспективи розвитку наукових досліджень обговорено в Інституті міжнародних відносин

У Навчально-науковому інституті міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація».

В роботі конференції взяли участь науковці з України, США, Білорусії, Іраку, Польщі, Ізраїлю, Туркменістану.

Пленарне засідання відкрив директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, д. тех. наук, доцент Олексій Целіщев, який привітав присутніх і побажав наукових досягнень.

Молоді науковці інституту виступили з доповідями і презентували свої наукові здобутки.

Доктор економічних наук, доцент Олена Зеленко виступила з актуальною доповіддю щодо формування соціального капіталу суб’єктів господарювання.

Кандидат економічних наук Дар’я Туленінова доповіла про проблему забезпечення економічної безпеки підприємницької діяльності.

Кандидати педагогічних наук Ліна Бєловецька і Альона Бовт у своїх доповідях висвітили наукові проблеми педагогічних досліджень.

Доцент, к. політ. наук Олена Карчевська цікаво розповіла про варіанти світового порядку і запропонувала присутнім вступити в дискусію щодо актуальності цього питання.

Інші проблеми міжнародної економіки, освіти, політики, міжнародних відносин, мови і літератури та міжкультурної комунікації було обговорено на секційних засіданнях.