Підбито підсумки конкурсу “Далівець Року 2020”

У СНУ ім. В. Даля відбулось урочисте підбиття підсумків конкурсу "Далівець Року 2020".

Переможцями стали ті, хто в минулі роки зміг досягти успіхів в області спорту, навчання, науки і творчості, а також ті, хто зробив вагомий внесок в розвиток і престиж університету.

Конкурс складався з декількох етапів. Перший етап – відбір на факультетах та у навчально-наукових інститутах. Ініціативні групи, які очолювали декани/директори та голови студентських рад відібрали самих гідних представників.  Других етап – відбір на рівні університету. Відділ з організації виховної роботи студентів спільно з представниками студентської ради, взявши до уваги думку студентства, шляхом таємного голосування вибрали переможців у кожній номінації.

Переможцями у номінаціях стали:

«Студент – лідер студентського самоврядування року» – Оксана Винник

«Студент – науковець року» – Данило Матюк

«Студент – перспектива року» – Олександра Ганускова

«Студент – староста року» – Дарья Дашковская

«Студент – громадський діяч року» – Леонід Сітченко

«Прорив року у юридичній діяльності» – Катерина Савочка

«Студент – медійник року» – Тетяна Гречишкіна

«Студент –  спортсмен року» – Володимир Сущенко

«Прорив року в економіці» – Андрій Маркєлов

«Прорив року в інженерії» – Володимир Носуль

«Прорив року у міжнародній діяльності» – Анастасія Захарова

«Студент – творчий діяч року» – Каріна Стародубцева

«Прорив року в програмуванні та технологіях» – Микола Брискін

«Студент – волонтер року» – Ганна Ганічева

«Прорив року в логістиці та будівництві» – Антон Штиков

«Прорив року у гуманітарних науках» – Поліна Федуркіна

«Студент – відмінник року» – Владислав Шестопалов

За вагомий внесок у життя університету та за активну життєву позицію були нагороджені: Сергій Щербаньов, Богдан Марчуков, Дар`я Грабовська, Анна Баранова, Лоліта Колесник, Інна Сопельник.

Переможців конкурсу особисто привітала ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян.

Яскравий і незвичайний захід відбувся завдяки активістам студентського самоврядування і керівнику  відділу з організації виховної роботи студентів Тетяні Сотніковій, а також – обладнанню, наданому університету ПРООН.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!