Підбито підсумки реалізації проекту «Англійська мова для університетів»

Доцент кафедри іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Олена Козьменко взяла участь у заході, присвяченому презентації результатів роботи п’ятирічного проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів», учасником якого є і наш виш.

Цей захід у столиці України відвідали представники всіх 32 університетів, що брали участь у проекті, керівники Британської Ради Саймон Вільямс, Саймон Етертон, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, незалежний експерт проекту професор Саймон Борг.

Метою заходу було звітувати про зміни і покращення, яких вдалося досягти учасникам проекту. Саймон Борг підготував звіт про роботу університетів під час проекту і надав низку рекомендацій щодо заходів задля подальшого поліпшення викладання та навчання в університетах України.

Лілія Гриневич високо оцінила результати проекту і висловила надію на подальшу співпрацю Міністерства освіти і науки та Британської Ради.

Під час заходу викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин мали унікальну можливість долучитися до презентації і взяти заочну участь в онлайн-режимі, ставши активними учасниками дискусії щодо результатів роботи п’ятирічного проекту.

Повний запис онлайн-трансляції можна знайти за посиланнями: українською мовою; англійською мовою. Детальніше про проект можна дізнатись за посиланням.