Підприємці Луганська високо оцінили професійний рівень випускників СНУ ім. В. Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся «Ярмарок вакансій» факультету управління економікою. Студенти 3-5 курсів мали змогу поспілкуватися з представниками десятків підприємств та представниками Міського центру зайнятості. Крім пошуку основного місця роботи, тут можна підібрати місце стажування чи роботи за сумісництвом під час навчання. «Випускники нашого факультету мають добрий пріоритет – вони можуть працювати на будь якому підприємстві, – розповіла доцент кафедри економічної кібернетики Наталя Каліненко. – Загалом працевлаштування у нас 100%». Представники підприємств розповіли про правила поведінки на співбесіді та особливості написання резюме. До речі, до ярмарку далівці вже підготували резюме. Але особливе – резюме випускника, де вказали теми дипломних робот, місце та результати практики, наукові інноваційні проекти, коло професійних інтересів тощо. Багато хто з представників підприємств вже не перший рік на цьому ярмарку відбирає собі молодих фахівців, роботою та кваліфікацією яких повністю задоволені. А дехто з керівників підприємств і самі випускники Далівського університету.