Підсумки виставки «Сучасні заклади освіти – 2018»

СНУ ім. В. Даля був гідно представлений на дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» і завоював престижні нагороди.

Університет отримав Диплом конкурсу Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

У тематичній номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» нашому вишу присуджено Диплом та Золоту медаль за підготовлений факультетом гуманітарних наук, психології та педагогіки проект адаптації військовослужбовців до умов мирного життя та навчання.

Авторами та організаторами проекту, який було подано для участі у номінації, є: факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки (декан факультету – к. е. н., доц. О. В. Федорова), кафедра психології та соціології (завідувач кафедри – д. психол. н., проф. Ю. О. Бохонкова), кафедра практичної психології та соціальної роботи (завідувач кафедри – д. психол. н., проф. Н. Є. Завацька), кафедра здоров’я людини та фізичного виховання (завідувач кафедри – к. психол. н., доц. Ю. А. Завацький), Центр розвитку кар’єри.

Диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти і науки СНУ ім. В. Даля отримав за сучасні навчально-методичні розробки юридичного факультету — освітню ініціативу «Молодіжне правниче містечко» (робоча група: проф. Б. Г. Розовський, проф. Ю. Ю. Івчук, доц. О. С. Арсентьєва, доц. Л. В. Котова, доц. Г. В. Татаренко, доц. Г. А. Капліна, аспірант В. І. Гніденко, магістрант С. А. Золотар) та інтерактивну мапу історії та культури України (робоча група: доц. О. М. Сапицька, магістрант факультету інформаційних технологій та електроніки Д. О. Зубарєв, доц. О. С. Арсентьєва та магістрант С. А. Золотар)

Ректора СНУ ім. В. Даля, д.т.н., проф. О. В. Поркуян нагороджено Почесною грамотою «За активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зностання якості сучасної освіти».

Проректор з наукової роботи СНУ ім. В. Даля, д.хім.н., доц. Е.В. Потапенко удостоєний Почесної грамоти «За наполегливу плідну працю з упровадження інноваційних технологій в освітню та наукову діяльність».

Вітаємо переможців та нагороджених!