Підвищення кваліфікації викладачів від данської компанії BIIR

У рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та у співпраці з данською інженерно-консалтинговою компанією BIIR Ukraine у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшли курси підвищення кваліфікації для викладачів інженерних спеціальностей. Також в рамках Проекту планується посилення та оновлення матеріально-технічної бази для підготовки студентів-інженерів.

Компанія BIIR Ukraine готова відкрити сучасну комп’ютерну лабораторію в університеті, де студентів навчатимуть основам сучасного комп’ютерного моделювання, що стане вагомим внеском при майбутньому працевлаштуванні.

Компанія BIIR Ukraine планує відкрити новий спеціалізований офіс у Рубіжному. Тому Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» проводитиме підвищення кваліфікації не тільки викладачів, а і студентів, які матимуть можливість стати частиною команди компанії.

BIIR – це багатопрофільна команда інженерів, керівників проектів та дизайнерів, які працюють разом як один потужний і дуже гнучкий підрозділ. BIIR – консалтингова фірма, що має неперевершені знання в області нетрадиційних джерел енергії, дизайну та програмного забезпечення.