Пітер Брукс: „Сподіваюся ще раз приїхати в Далівський університет”

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідав провідний науковий консультант фундації „Херітадж” („Спадщина”) Пітер Брукс (США).Він провів прес-конференцію в новій університетській учбовій телестудії, створеній за сприяння Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. У прес-конференції взяли участь викладачі та студенти факультету масових комунікацій, що навчаються за спеціальностями „Журналістика”, „Соціологія”, „Політологія”. Цікаво, що спілкування відбувалося українською та англійською мовами. Пітер Брукс, котрий відомий у світі як політичний аналітик та коментатор газети „Нью-Йорк Пост” і багатьох інших видань світу, а також телеканалів АВС, NBC, CNN, CBS та інших, розповів про особливості своєї творчої майстерності. Він також відповів на численні запитання студентів і викладачів щодо різних напрямів міжнародної політики США. На завершення П.Брукс відзначив високу обізнаність студентів у обговорюваних питаннях та висловив сподівання на подальшу співпрацю.