Початок курсів довузівської підготовки (підготовки до ЗНО)

В СНУ ім. В.Даля розпочато курси довузівської підготовки, що націлені на покращення майбутніх результатів при отриманні сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Віднині перша група слухачів кожного четверга поглиблює знання з предмету «Українська мова та література». Його традиційно читає викладач з великим досвідом роботи – Олена Пустоварова. У зв’язку із великою кількістю бажаючих планується відкриття другої групи з цього предмету.

Кожного понеділка проходять заняття з групою слухачів, які вивчають предмет «Історія України».

Сертифікат з української мови та літератури є обов’язковим при вступі на всі спеціальності. Сертифікат з історії України необхідно мати при вступі на великий перелік спеціальностей.

Треба звернути увагу майбутніх абітурієнтів, що згідно до вимог МОН України восени змінилися правила прийому на навчання в університет. Наприклад, якщо минулого року університети самі визначали третій сертифікат за своїми спеціальностями, то в цьому році це робить Міністерство освіти і науки України.

Згідно з новими правилами другим обов’язковим сертифікатом є сертифікат з математики, однак, на жаль, саме за цим предметом в наш університет надійшло замало заяв на довузівську підготовку. Можливо, така ситуація пояснюється незначною обізнаністю майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків з новими правилами прийому.

Зважаючи на це, Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення СНУ ім.В. Даля продовжує прийом заяв на підготовку до ЗНО за всіма предметами, які є обов’язковими при вступі до вищих навчальних закладів. Співробітники Центру надають необхідні консультації щодо переліку обов’язкових предметів за спеціальностями.