Почесний винахідник світу – студент Далівського університету Максим Слободянюк втілює в життя свої інноваційні розробки

Студент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим Слободянюк продовжує працювати над розробкою інноваційних технологій. Зараз Максим займається реалізацією своїх патентів – опробуванням та введенням в експлуатацію інформаційних технологій. Реалізує ідеї Максим не тільки на своїй фірмі – його розробки цікаві закордонним інвесторам, бо запропоновані системи не мають аналогів у світі. „Головний напрямок роботи – це інформаційні технології, – розповідає Максим Слободянюк. – Моє завдання не тільки розробити, але й реалізувати на практиці ту чи іншу інноваційну ідею. Зараз для мене один з пріоритетних напрямків – оптимізація роботи програм із криптографічного захисту інформації на всіх рівнях. Оскільки в кожній системі є свої слабкі місця – моє завдання їх знайти та ліквідувати”. Введення у практичний обіг запатентованих інноваційних ідей з захисту інформації є не єдиним напрямком праці Максима. Крім того, він працює над такими розробками, як інформаційні системи транспортних технологій, що мають за мету створення віртуальних комп’ютерних систем та мереж. А також електронні інтелектуальні інформаційні системи взаємозв’язку «клієнт-сервер» тощо. Зараз Максим Слободянюк учиться на п’ятому курсі одразу на двох факультетах – управління та фінансово-економічному. Свій бакалаврський проект він присвятив оптимізації національного документообігу на основі впровадження системи електронного цифрового підпису, за інноваційний винахід якого отримав у 2006 році звання „Почесний винахідник світу”. Звісно, головну увагу Максим приділяє народженню нових інноваційних ідей. „Ідея може прийти швидко, а можуть пройти навіть роки, поки її доведеш до належного рівня, – зазначає Максим Слободянюк. – Час для ідей знаходжу частіше вечорами, – ніхто не відволікає та нема денної суєти, що як і в будь-якій справі має місце”.