Подовжено строки подання заявок для участі у безкоштовній програмі для школярів з вивчення англійської мови

Посольство США в Україні оголосило початок конкурсу серед учнів старших класів міста Луганська для участі у Програмі стипендій з вивчення англійської мови на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. У зв’язку з об’явою канікул у всіх закладах освіти останній термін подання заявок подовжено до 26 листопада.

Нагадаємо, що програма надасть можливість 60 учням міста Луганська із малозабезпечених сімей віком 14-15 років вивчати англійську мову протягом двох років за комунікативною методикою і з використанням американських навчальних посібників. Заняття проходитимуть з листопада 2009 до червня 2011 року на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Для участі в програмі школярі будуть відібрані у відкритому конкурсі. Програма передбачає заняття з англійської мови в позакласний час три рази на тиждень, включаючи роботу з комп’ютером, участь у громадських та культурних заходах, а також інтенсивні літні мовні школи протягом двох тижнів у червні 2010 і 2011 року. Після закінчення програми учасники отримають сертифікати від Посольства США в Україні.

Запрошуються до участі у конкурсі:

• учні старших класів м. Луганська віком 14-15 років із малозабезпечених сімей

• які мають базові знання англійської мови

• мотивацію вивчати англійську мову

• можливість регулярно відвідувати всі заняття протягом двох років і мають гарну дисципліну

Як взяти участь у програмі:

Заявка складається із заповненої аплікаційної форми, короткого есе англійською мовою, написаного учнем від руки, та офіційного документа, який підтверджує, що учень походить із малозабезпеченої родини.

Для отримання бланків анкет та подання заявок для участі у конкурсі можна звертатися до Відділу міжнародного співробітництва Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля за адресою: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, 138к. 1 корпус (Телефон для довідок: 41-75-47; E-mail: mezhd@snu.edu.ua).