Поетично обдарованих журналістів СНУ ім. В.Даля запросили на семінар молодих письменників

Студенти 2-го курсу спеціальності «Журналістика» Євген Гонтар і Анастасія Посохова прийняли участь у семінарі молодих поетів і прозаїків, який відбувся в Одеському державному літературному музеї. Запрошення далівці отримали від головного куратора заходу, луганської письменниці, секретаря по роботі з молодими авторами Національної спілки письменників України Богдани Гайворонської, яка визнала творчі пошуки молодих журналістів гідними уваги письменницької спільноти.

Упродовж двох днів учасники заходу брали участь у майстер-класах і творчих майстернях: декламували власні поезії, слухали твори однолітків і визнаних майстрів пера, зокрема відомих одеських письменників Елли Леус та Наіля Муратова, активно обговорювали почуте, з вдячністю приймали побажання й слушні поради з удосконалення творів.

Крім офіційної частини були й веселі вечірні посиденьки, на яких учасники семінару у теплій, невимушеній атмосфері зачитували вірші й уривки з прози сучасників і відверто ділилися враженнями. Такий формат зустрічей допоміг молодим даруванням краще познайомитися і зняти напруження й ніяковість від спілкування з малознайомими людьми.

Усі молоді письменники були нагороджені дипломами учасників семінару.

Богдана Гайворонська наголосила на важливості таких заходів саме серед молоді (студентів і школярів). Зокрема, вона зазначила:

«Організація, якою свого часу керували Микола Бажан, Максим Рильський, Олесь Гончар, Павло Загребельний; у лавах якої творили найвідоміші письменники України, – може просто зникнути, якщо не отримає свіжий ковток повітря. Саме через це ми повинні кинути всі сили на оновлення нашої спілки. Ми повинні не лише приймати до організації молодь, а і зрощувати нові таланти. Нам стануть у допомозі конкурси, наради, з’їзди та творчі семінари, спрямовані на підтримку молодих. Важливо, що ми маємо підхопити письменницьку парость східного регіону і допомогти їй реалізувати творчі прагнення».