Політологічна школа Далівського університету дісталася до Секретаріату Президента України

Студентка п’ятого курсу спеціальності «Політологія» факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Анастасія Тихонова стала переможцем другого туру конкурсу на участь у Програмі стажування у Секретаріаті Президента України та центральних органах виконавчої влади 2009-2010 навчального року. Вона запрошена на стажування до Головної служби забезпечення зв’язків з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України.

Термін стажування за програмою складатиме десять місяців. Стажування розпочнеться з орієнтаційного тижня, по закінченні якого відбудеться урочиста церемонія відкриття Програми за участю керівництва апарату Верховної Ради України, представників Секретаріату Президента України, центральних органів виконавчої влади, Програми сприяння Парламенту України – ІІ, Асоціації народних депутатів України та Агентства США з міжнародного розвитку.

«Анастасія Тихонова, як і більшість студентів спеціальності «Політологія», у повному обсязі використовує всі можливості, які надає університет для успішної реалізації наукового та творчого потенціалу студентської молоді, – зазначила завідувач кафедрою політології, доктор політичних наук, професор Галина Щедрова. – Тому сьогодні ні в кого не виникає сумнівів, що отриманий у вузі досвід відіграє вирішальну роль у майбутньому становленні сучасного фахівця».

Анастасія проходила стажування у школах Німеччини, мовленнєву практику в США та в Туреччині. Дівчина цікавиться технологіями проведення політичних дебатів. У 2003 році вона отримала диплом «Кращого спікера» в Донецькому молодіжному дебатному центрі. У 2008 році Настя була активною учасницею телемосту між Президентом України Віктором Ющенко та студентами Далівського університету.