Print

Політологи СНУ ім. В.Даля здобули перемогу у Всеукраїнському науковому конкурсі

 

Наукову роботу студентки IV курсу напряму підготовки «Політологія» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) Єви Лелекіної рішенням конкурсної комісії визнано однією з найкращих у рамках Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук.

На базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук, участь у якому взяли близько 100 студентів-політологів з усієї України. Після етапу зовнішнього рецензування було відібрано 35 кращих робіт, серед яких три наукові праці студенток-політологів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля: Альони Ткач (науковий керівник – професор Галина Щедрова), Єви Лелекіної (науковий керівник – доцент Ганна Агафонова) та Яни Рябухіної (науковий керівник – старший  викладач Катерина Ірха).

За підсумками відкритого захисту на заключній конференції конкурсу наукова робота Єви Лелекіної на тему «Інституційна еволюція політичних партій в Україні» була визнаною однією з найкращих, а студентці було присуджено почесне ІІ місце. Поважні члени конкурсної комісії відзначили інноваційний потенціал представленого дослідження та важливість його впровадження для розбудови демократичної політичної системи України. В цілому, успіх студентської команди є результатом високого рівня педагогічної майстерності професорсько-викладацького складу кафедри та навчальної дисципліни студентів, їхньої зацікавленості у всебічній реалізації потенціалу обраної спеціальності.

Щороку кафедра політології та міжнародних відносин поповнює скарбницю перемог університету успішними виступами на Всеукраїнських наукових конкурсах та олімпіадах. Такі перемоги – це визнання фахової зрілості студентів та висока відзнака наукової школи кафедри, а цього року це ще й прекрасний подарунок до ювілею університету.