Польська делегація представила в Далівському університеті міжнародні студентські програми

Зі студентами та викладачами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зустрілися представники робочої групи Польської господарчої палати в складі члена Президії польської національної господарської палати, головного координатора співробітництва зі Східними країнами Тадеуша Намедінского та директора ТОВ «Платформа бізнес інтеграції» Володимира Кузіна. Вони представили програми розробки і впровадження інноваційних та інвестиційних проектів в Луганській області та України.

Зустріч пройшла в рамках I Луганського Міжнародного Інвестиційного Форуму, що об`єднав в собі представників великих зарубіжних і українських промислових підприємств, інвестиційних і венчурних фондів, зарубіжних і українських банків, органів державної влади та місцевого самоврядування, посольств, міжнародних торгово-економічних місій.

«Тільки шляхом впровадження інновацій, можна впровадити цікаві проекти в життя. Ми привезли з собою деякі такі проекти для вузів і студентів», – зазначив Тадеуш Намедінскій. За його словами, до Луганська представники польської сторони привезли три таких проекти.

Перша програма – Twins (переклад з англ. – Близнюки).

У рамках цієї програми між польським та українським університетом укладається договір, згідно якого проходить подвійне керівництво дипломними проектами як в українських, так і у польських студентів.

Друга програма називається EuroManager. У рамках її студенти будуть вивчати іноземну мову. Програма розпочне свою роботу з лютого вступом до неї польських університетів. Трохи пізніше планується участь українських університетів.

«За цією програмою студенти будуть вивчати мову 40 годин на тиждень. Лекцій в основному не буде, а тільки семінари. Реалізація цього проекту буде вимагатиме від студентів великої віддачі та багато сил. Але в майбутньому це допоможе їм стати сильними управлінськими кадрами», – зазначив представник польської сторони.

Третя програма буде проходити через Міжнародний центр інноваційного співробітництва між студентами Варшава-Луганськ.

Підготувала: Тетяна Вауліна, Галина Щербак