Понад 3 тисяч абітурієнтів зможуть вступити у СНУ ім. В. Даля на бюджет

Єдиний дослідницький університет на Луганщині – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля – цього року прийме на навчання за бюджетом 3120 осіб.

Цього року абітурієнти можуть вступити на 130 спеціальностей Далівського університету. У Донбасі це єдиний виш, який може запропонувати вступникам настільки широкий спектр спеціальностей гуманітарного, технічного та економічного напрямків. Багато з них унікальні, зокрема, «Гідрометеорологія», «Мікро-та наноелектроніка».

«Важливо, що технічні напрями підготовки поступово набирають популярність серед абітурієнтів, – розповів відповідальний секретар приймальної комісії університету Сергій Мітрохін. – Щороку саме на ці спеціальності збільшується державне замовлення».

Цього року у СНУ ім. В. Даля тільки на напрям «Машинобудування» передбачено 105 бюджетних місць, на «Інженерну механіку» – 60, на «Транспортні технології» – 60, на IT- напрями – понад 100 місць. На всі інші технічні спеціальності також передбачено державне замовлення.

Сьогодні СНУ ім. В. Даля – єдиний на Луганщині виш, який готує фахівців за найбільшим спектром інженерно-технічних напрямів, майже повністю забезпечуючи кадрами машинобудівну та вугільну промисловість регіону.

Підготувала: Галина Щербак