Попередні підсумки вступної кампанії 2018 року

За інформацією приймальної комісії СНУ ім. В. Даля, до студентської спільноти університету під час цьогорічної вступної кампанії приєдналося загалом вже 3544 хлопців та дівчат.

З них зараховано на навчання 2644 людини (в тому числі 1061 за державним замовленням) та переведено з інших закладів вищої освіти і поновлено на навчання ще 900 осіб (з них 864 з Донбаського державного технічного університету).

Приймальна комісія нагадує, що вступна кампанія ще продовжується, а саме:

• триває «друга хвиля» прийому заяв та документів від вступників на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра (до 12.00 години 03 вересня);
  • працює Освітній центр «Донбас-Україна» (до 28 вересня);
  • комісією з прийому іноземних громадян здійснюється прийом заяв, документів, організація вступних випробувань від вступників для здобуття освітніх ступенів бакалавра, магістра (до 01 листопада);
  • вступники в аспірантуру складають вступні іспити.