Print

Пошук роботи з jooble

 

jooble – це сайт, створений з єдиною метою: допомогти Вам знайти гідну роботу.

На jooble Ви знайдете всі вакансії. Чи Ви чули про таке? Так ось, усі вакансії по Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble є "найбільшим ресурсом в Україні", "провідним порталом з працевлаштування" чи інший штамп. Це просто витікає з особливостей його роботи: подібно до інших пошукових машин (наприклад, Google чи Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а лише вміє її шукати, та саме це він робить краще за інших.

Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на вакансії, що найліпше пасують до вашого запиту з понад 260 сайтів з працевлаштування в Україні.

Ми намагались зробити jooble таким, щоб він максимально заощаджував Ваш час та зусилля: щоб увівши один запит, Ви знайшли роботу, котра підійде Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які вимагають від життя максимум, ми створили безліч інструментів, наприклад, розширений пошук, а також багато фільтрів. Звісно, пошук роботи в jooble незвичний порівняно зі звичайним листанням роботи в газеті чи порталі з працевлаштування, і якщо Ви опануєте його повною мірою – Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова – така вакансія мусить в принципі існувати.

Наша команда постійно працює над тим, щоб зробити пошук роботи для Вас якнайлегшим, jooble постійно розвивається і доповнюється новими можливостями. Саме тому, якщо Ви маєте побажання, чи Ви знайшли недоліки в роботі jooble – не мовчіть, а повідомте нас про це.

Але краще раз спробувати, ніж сто разів прочитати. Вдалого Вам пошуку!