Посол Канади Даніель Карон зустрівся з далівцям

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні паном Даніелем Карон. Метою приїзду громадянина Канади було обговорення канадсько-українських відносин у науковій сфері, зустріч зі студентами та налагодження тісних взаємостосунків між Далівським університетом та провідними вищими навчальними закладами Канади.

Перший проректор Михайло Смирний привітав гостя та розповів про структуру Далівського університету, його наукову та дослідницьку базу, досягнення у різноманітних сферах студентського життя. Даніель Карон подякував за теплий та гостинний прийом і зазначив: що «Україна та Канада мають налагоджувати плідні економічні відносини, проте громадські та освітянські зв’язки не можна залишати поза увагою, адже освіта – безцінна і вічна цінність. Сподіваюся, що кількість студентських академічних обмінів між нашими країнами буде зростати і надалі».

Пан Даніель Карон зустрівся з студентами кафедр політології і міжнародних відносин, перекладу, міжнародної економіки та журналістики СНУ ім. В.Даля. Посол ознайомив присутніх в аудиторії далівців з особливостями системи вищої освіти у Канаді, програмами обміну міжнародної академічної мобільності учасників освітнього процесу.