Потужний виступ студентів кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин

Єгорова Ганна, студентка групи АТ17-дм отримала перемогу та диплом третього ступеня в конкурсі наукових студентських робіт (науковий керівник доцент Кічкіна Олена Іванівна).

Анна Єгорова отримує диплом ІІІ ступеня

29 березня у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся фінальний етап конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Логістика». До фінального туру конкурсу після оцінки експертів було допущено двадцять три роботи із представлених сорока чотирьох робіт. Переможців було лише дев’ять. Тим більш почесна перемога Ганни, що в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля не готують фахівців із спеціальності «Логістика», а є лише програма підготовки за спеціалізацією «Логістика на автомобільному транспорті».

Анна Єгорова з науковим керівником Оленою Кічкіною

Кіях Анна, студентка групи ЛЛГ17-дм отримала перемогу та диплом другого ступеня в конкурсі наукових студентських робіт (науковий керівник доцент Кузьменко Сергій Валентинович).

Глущенко Микола і Рудь Ірина, студенти групи АТ17-дм отримали перемогу та дипломи третього ступеня в конкурсі наукових студентських робіт (науковий керівник старший викладач Кічкін Олексій Вікторович).

11 квітня у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського відбувся фінальний етап конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Транспортні технології». Кожна робота проходила попередню оцінку двома експертами, які вибрали до фінального етапу із більше ніж чотирьохсот робіт близько сотню робіт. Обидві роботи, які представили студенти Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, за експертними оцінками отримали найвищі рейтинги в своїх секціях.

Микола Глущенко, Ірина Рудь і Анна Кіях із нагородами

Глущенко Микола, Єгорова Ганна, Пєший Артем, Рудь Ірина – команда студентів групи АТ17-дм отримала перемогу та дипломи другого і третього ступеня у Всеукраїнських олімпіадах

Нагородження команди СНУ ім. В. Даля

18 квітня у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Логістика», а 19 квітня там же – другий тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Транспорті системи». Наш університет представляла команда студентів групи АТ-17дм, яка отримала ІІ командне місце зі спеціальності «Транспорті системи» і ІІІ командне місце зі спеціальності «Логістика».

Команда СНУ ім. В. Даля разом зі своїм наставником Оленою Кічкіною

Професорсько-викладацький склад кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин намагається забезпечити можливість своїм студентам розвиватися у напрямку, який їм більш цікавий та допоможе у виборі місця роботи у подальшому.

Вітаємо наших студентів та бажаємо успіхів і перемог у навчанні, праці та в житті!