Практичні заняття студентів Юридичного факультету в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю

Студенти 2-го курсу Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля взяли участь у заходах в рамках Меморандуму про співпрацю з Луганським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром (НДЕКЦ) МВС України. Спочатку відбувся круглий стіл на тему: «Судово-податкова експертиза: поєднання спеціальних знань у сфері оподаткування та права». Фахівцями Центру, працівниками відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Іриною Сташевською та Лілією Кузьменко, були висвітлені актуальні питання роботи судових експертів, окремі аспекти застосування спеціальних знань у сфері оподаткування та права під час проведення судово-податковоії експертизи.

Також у Криміналістичній лабораторії юридичного факультету фахівцями Луганського НДЕКЦ МВС України, судовими експертами сектору досліджень зброї Дмитром Пецом та Андрієм Шепітько,  проведено практичне заняття з демонстрацією експертного кейсу, зразків вихолощених патронів, а саме гільзи та кулі, зразки холодної зброї, дактилоскопічні карти та способи вилучення слідів пальців рук, пристрої для зчитування даних з електронних носіїв інформації. Заняття спрямоване на ознайомлення студентів з сутністю діяльності секторів дослідження зброї, дактилоскопічних досліджень та сектору комп’ютерно технічних експертиз, напрямків судового експертного дослідження. Заняття спрямоване на набуття практичних навичок та практики їх застосування.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!