Працедавці Луганська зацікавлені у випускниках СНУ ім. В.Даля

_

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся ювілейний, десятий, Ярмарок вакансій «Молодий фахівець – 2013», організований спільно з Луганським міським центром зайнятості з метою забезпечення права молоді на працю.

«В університеті ми готуємо фахівців за 130 спеціальностями різних галузей знань, – розповів перший проректор СНУ ім. В. Даля Михайло Смирний. – Ярмарок вакансій – взаємовигідний захід: працедавці можуть знайти співробітників, які сприятимуть підвищенню кадрового потенціалу їхніх підприємств, а випускники та студенти – перше місце роботи, яке багато в чому визначає успішність майбутньої кар’єри».

В Ярмарку взяли участь 58 підприємств Луганської області різної форми власності та різних сфер діяльності. Далівці ознайомилися з найкращими вакансіями технічних, економічних, гуманітарних, юридичних сфер, сфери мас-медіа. Крім того, учасники мали можливість записатися на співбесіду та поспілкуватися з потенційними роботодавцями. Всього Ярмарок відвідали більше тисячі студентів-далівців 4-5 курсів.

У порівнянні з минулим роком, дещо виріс попит на технічні напрями підготовки. Багато вакансій для юристів та економістів, хоча на останніх спостерігається невеликий спад. У цьому році на Ярмарку було представлено значну кількість вакансій у сфері мас-медіа – працедавці активно шукали журналістів, коректорів, редакторів та копірайтерів.

«Випускники Далівського університету завжди затребувані на ринку праці, – зазначив заступник директора Луганського міського центру зайнятості Андрій Таровик. – Я сам двічі випускник цього університету. І сьогодні я бажаю випускникам і студентам знайти своє перше місце роботи, а представникам підприємств – талановитих молодих фахівців».

Крім знайомства з підприємствами області, понад триста далівців звернулися за допомогою зі складання резюме до фахівців Луганського міського центру зайнятості. Студенти та випускники також мали можливість взяти участь у профдіагностичному тестуванні за сучасними методиками і отримати рекомендації з вибору сфери діяльності й техніки пошуку роботи.

Підготувала: Наталія Осичнюк