Представник французького вишу розповів студентам СНУ ім. В. Даля про найперспективніші професії

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася зустріч Уповноваженого представника Вищої комерційної школи міста Ля Рошель (Франція) Франсуа Монежера зі студентами вишу. Організаторами заходу виступили керівництво Далівського університету та Обласна громадська організація «Луганський французький альянс».

У ході зустрічі Франсуа Монежер зазначив, що при виборі професії молодим людям необхідно враховувати кілька факторів: рівень затребуваності майбутньої спеціальності, реальні потреби ринку праці, а також можливість створення власного бізнесу. На його погляд, на даний момент найбільш перспективними можна вважати такі напрямки, як туризм, транспортні технології, міжнародні відносини, івент-менеджмент та екологія. Також французький гість підкреслив, що ринок праці швидко реагує на потреби суспільства, а тому  постійно змінюється.

«Є професії, які вже через п’ять років зникнуть, і на їхньому місці з’являться інші, про які зараз ще ніхто не знає, – звернувся до студентів Франсуа Монежер. – Тому ви повинні бути готові до змін, до того, що після закінчення університету ви будете займатися чимось новим, а не тим, чим плануєте зараз».

У другій частині зустрічі представник французького вишу розповів про систему вищої освіти у своїй країні та відповів на запитання студентів. Також він окреслив коло професій, які можна отримати у Вищій комерційній школі міста Ля Рошель, та поділився з далівцями історіями успішних випускників цього вишу.