Представники Далівського університету обговорили проблеми та перспективи розвитку автомобільного транспорту

Наукові співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у щорічній конференції «Проблеми та перспективи автомобільного транспорту».

На конференцію приїхали представники 82 вищих навчальних закладів з України, Росії та Білорусії. Усього в ній взяли участь 90 чоловік.

Доповідачі обговорювали проблеми забезпечення працездатності та автомобільної безпеки, організації автомобільних перевезень, забезпечення підвищення ефективності автотранспортних засобів. Пильну увагу приділили проблемі управління автомобільних поїздів, оскільки, як зазначає декан факультету автомобільного транспорту СНУ ім. В. Даля Олександр Кравченко, з такою складною технікою потрібно вміти працювати. Також присутні розглянули нові технології в автомобільному транспорті.

Варто відзначити, що окрім практичних питань, що стосуються поліпшення роботи автотранспорту та обговорення розвитку автомобільних комунікацій, обговорювалися і питання поліпшення навчального процесу.

За підсумками конгресу представники Білорусі запросили Олександра Кравченка взяти участь у міжнародній конференції, яка відбудеться на початку жовтня.

Підготувала: Тетяна Вауліна