Представники міжнародних організацій-партнерів відвідали СНУ ім. В.Даля

Делегація Представництва ЄС та ПРООН завітала до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, аби перевірити результати співпраці Університету з Європейським Союзом. Візит відбувся в рамках обговорення поточного стану реалізації співпраці з ПРООН, яке відбулося в Луганській обласній державній адміністрації за участю першого заступника голови облдержадміністрації Романа Власенка, представників органів влади області всіх рівнів, а також громадськості.

«Коли на Сході почалася військова агресія проти нашої країни, ПРООН оперативно спрямувало свої зусилля на економічне відновлення та відбудову критичної інфраструктури. Також сприяло впровадженню реформи з децентралізації та досягненню безпечної ситуації в суспільстві, – зазначив Роман Власенко. – За допомогою цих трьох компонентів реалізовано вісім проектів. Ми дуже вдячні і готові у подальшому співпрацювати з такими поважними міжнародними організаціями».

Гості відвідали Ресурсний центр зі сталого розвитку, який був створений за підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» відповідно до рамкового Меморандуму про партнерство між ПРООН та СНУ ім. В.Даля, а також приміщення головного корпусу Університету.  Тут за кошти гранту ЄС були замінені усі вікна, система опалення, збудована котельня. Частина робіт згідно з проектом була проведена у гуртожитках Університету.

Керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроод висловив задоволення побаченим результатом використання коштів гранту, особливу увагу приділив облаштуванню приміщення Центру дистанційного навчання та головного об’єкту проекту – серверу. Тут він особисто зробив єдине фото.

Користуючись нагодою, керівництво і співробітники Університету висловили велику подяку за підтримку Представництву Європейського Союзу та ПРООН в особі членів делегації.