Print

Представники Посольства США завітали на заняття Access у СНУ ім. В. Даля

 

До СНУ ім. В. Даля завітали представники Посольства США в Україні – Джон Сілвер, аташе з питань вивчення англійської мови, Лілія Шило, помічник аташе з питань культури, та директор організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрій Гайдамашко.

Поміж інших питань, які шановні гості розглянули під час свого візиту, вони побували на заняттях в рамках Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні

(«English Access Microscholarship Program» – скорочено Access), яка проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Напередодні Дня всіх закоханих студенти Програми разом з викладачами – Іриною Афоніною та Альоною Бовт – підготували насичену та цікаву програму.

Діти розмірковували на тему кохання, співали, малювали кольорові постери, грали у веселі ігри та розповідали про традиції святкування Дня Святого Валентина з коханими, друзями, однокласниками та колегами в США та навіть розіграли невеличку сценку про те, що зовнішність – це не головне, адже справжня краса – у душі.

Джон Силвер також активно долучився до заняття і поділився з дітьми, як він святкував цей день у школі в Сполучених Штатах та як святкує зараз в Україні.

Джон Силвер

Наприкінці свята студенти побажали гостям щастя та любові і подарували саморобних янголят з теплими привітаннями на згадку про зустріч.

Представники Посольства обговорили хід виконання проекту, поділилися своїми враженнями та побажаннями, висловили задоволення тим, як далівські викладачі організують заняття з дітьми. 

Альона Бовт, Ірина Афоніна, Джон Силвер