Print

Представники Програми Фулбрайта у СНУ ім. В. Даля

 

Студенти та викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля зустрілися з представниками фулбрайтівської команди – директором Програми імені Фулбрайта в Україні Мартою Коломиєць та американськими стипендіатами Програми Сарою Вуд і Декстером Блеквелом.

Для Сари це вже не перший візит до університету – минулого літа вона проводила курси англійської мови для далівців, а тому залюбки знову завітала до нашої альма-матер. Зараз Сара допомагає у викладанні англійської мови в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса у Вінниці. Декстер – перший американський фулбрайтівський стипендіат у Донбаському державному педагогічному університеті у місті Слов’янську.

Марта Коломиєць розповіла майбутнім філологам про історію та особливості Програми імені Фулбрайта, а також про можливості стати фулбрайтівськими стипендіатами, отримавши грант на навчання в магістратурі або проведення досліджень в США.

Сара і Декстер із задоволенням поділилися своїми враженнями від України та розповіли про свій досвід роботи в українських вишах. Вони залюбки відповідали на запитання студентів та закликали їх не боятися пробувати свої сили та рішуче йти до своєї мети.