Print

Представники СНУ ім. В. Даля на засіданні з питань енергоефективності

 

Представники Ресурсного центру зі сталого розвитку взяли участь у розширеному засіданні Дорадчої ради з питань енергоефективності у Сєвєродонецькій міській раді та обговорили плани роботи на 2018 рік.

Відновлювана і недорога енергія – ціль сталого розвитку, цільовий показник майбутнього міжнародного розвитку, який є одним з найактуальніших для кожного міста нашої країни. Будь-які заходи з підвищення енергоефективності є в пріоритеті, оскільки дозволяють не лише значно знизити витрати на енергоресурси, а й покращити стан навколишнього середовища, підвищити рівень безпеки міста.

Андрій Жидков – експерт Ресурсного центру, спеціаліст з енергоефективності – виступив з доповіддю «Загальні підходи до енергозбереження у комунальній сфері для сучасних міст. Етап дослідження та планування», запропонував напрями роботи з підвищення енергоефективності міста та шляхи співробітництва між СНУ ім. В. Даля і міськрадою у цій сфері.

Сподіваємось, що наступний рік почнеться з плідної співпраці, що приведе до покращення життя у нашому місті, та плануємо залучати студентів Університету до спільної роботи. Молодь має значний потенціал, який може бути використаний задля покращення життя майбутніх поколінь.