Представники СНУ ім. В. Даля взяли участь у Форумі з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності

Проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку СНУ ім. В. Даля Руслан Галгаш, завідувачка кафедри економіки і підприємства Інна Семененко, професор кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Євген Овчаренко, доцентка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Яна Білоус, старша викладачка кафедри міжнародної економіки і туризму Людмила Денищенко взяли участь у Форумі з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності, який відбувся у Харкові.

Захід був організований у межах Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» у співпраці з ГО SILab Ukraine, головною метою якого стало визначення пріоритетних векторів розвитку екосистеми для соціального підприємництва східного регіону України.

У межах Форуму обговорювались питання побудови екосистем для соціального підприємництва — міжнародна практика та перший досвід України. На дискусійному майданчику «Освіта у сфері соціального підприємництва» д.е.н., професор Руслан Галгаш взяв участь у дискусії «Університети та соціальне підприємництво», де обговорювались питання можливості підготовки професійних соціальних підприємців в українських університетах.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!