Представники СНУ ім. В.Даля взяли участь у виборах до Вищої ради юстиції

Делегати від Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на чолі із в.о.ректора професором Ольгою Поркуян взяли участь у Всеукраїнському з’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

Захід відбувся в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Інститут юриспруденції та міжнародного права СНУ ім. В.Даля представили к.ю.н. Олена Арсентьєва та к.ю.н. Олександр Мезеря. Головним питанням З’їзду стало обрання членів Вищої ради юстиції з числа представників суддівського корпусу та юридичних вищих навчальних закладів.

За результатами таємного голосування до складу Вищої ради юстиції було обрано декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Бойка та завідувача кафедри земельного та аграрного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолія Мірошниченка.