Print

Представники СНУ ім. В.Даля взяли участь у засіданні Комітету ВР України

 

Представники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – перший проректор професор Дмитро Марченко и проректор з науково-педагогічної роботи професор Ірина Бузько – взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, що проходив у місті Сєвєродонецьк. Темою обговорення стали освітні потреби різних категорій громадян у зв’язку з проведенням антитерористичної операції.

Голова Комітету ВРУ з питань науки і освіти Лілія Гриневич підкреслила необхідність проведення Комітету з метою відчути проблеми безпосередньо знаходячись у зоні АТО. Керівник Луганської обласної ВЦА Геннадій Москаль відзначив про основні проблеми освітньої сфери регіону, зазначивши при цьому на недостатньому фінансуванні цієї сфери. Так, за його словами, фінансування закладено на кількість жителів на початок 2013 року, а наразі у деяких населених пунктах переселенців більше ніж місцевих мешканців. Це дає велике навантаження на вчителів. Також на Засіданні виступили з пропозиціями доповідачі з декількох освітніх закладів.

Сьогодні відбудеться виїзне засідання комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції. У рамках засідання чиновники планують поспілкуватися з представниками бізнесу.