Представники СНУ ім. В.Даля прийняли участь у конференції у Польщі

Співробітники СНУ ім. В.Даля відвідали Республіку Польща. Нагодою стало проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Університетська наука. Проблеми міжнародної інтеграції». Конференція проходила одночасно у містах Люблін, Бяла-Подляска та Сєвєродонецьк.

Незважаючи на те, що конференція проводиться вперше, в ній взяли участь 16 установ, представники з 12 міст 5 країн. Було представлено 57 доповідей українською та англійською мовами. Загалом кількість учасників склала близько 100 осіб.

В ході конференції польські колеги також ознайомили представників СНУ ім. В.Даля з роботою польських вишів, напрямками наукових досліджень, наявним обладнанням, особливостями викладання певних дисциплін, умовами проживання студентів в гуртожитках та іншими особливостями вищої школи Польщі.

Були обговорені можливі напрямки співробітництва між потужними вишами Польщі – Люблінською Політехнікою, Університетом Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, та укладено договір про співпрацю між Інститутом економіки і управління СНУ ім. В.Даля та Державною вищою школою імені Папи Іоанна Павла II в Бяла-Подляске.