Представниці СНУ ім. В. Даля перемогли в науковому конкурсі Konrad-Adenauer-Stiftung Ukraine

Декан Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Олена Арсентьєва, завідувачка кафедри конституційного права Галина Татаренко, доцентки кафедри правознавства Любов Котова та Вікторія Гніденко, аспірантки Вікторія Тютюнник та Валентина Колесник одержали  перемогу в науковому конкурсі Konrad-Adenauer-Stiftung Ukraine з дослідницьким проєктом “Дослідження впливу діяльності військово-цивільних адміністрацій на розвиток громад на сході України (Луганська область)”.

Представниці СНУ ім. В. Даля одержали перемогу в науковому конкурсі Konrad-Adenauer-Stiftung Ukraine

Конкурс було присвячено розкриттю в суспільному або політичному аспектах наступних тем: можливості та виклики репрезентативної демократії в Україні, майбутнє сільських громад і територій, інновації в різних сферах.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!