Представництво ЄС оголошує набір на 24 сесію EU Study Days (Єврошколи) у Чернігові

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 24 сесію EUStudyDays, яка відбудеться 19-22 квітня 2018р. у Чернігові.

До участі у сесії Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України.

Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

•    отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
  •    вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферахполітики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
  •    поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
  •    долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь треба заповнитианкету до 23:00 2 квітня і чекати на відповідь протягом двох днів після дедлайну: http://bit.ly/EUSD_24sessionChernihiv

Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення максимально можливої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

Більше інформації про EUStudyDays (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проекту у Facebook www.facebook.com/EUStudyDays

Контактні особи: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ, imovchan@cure.org.ua

Координаційна група проекту: email: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30

Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні