Представниця СНУ ім. В.Даля стала учасницею дискусії з розвитку української економіки

Доцент кафедри фінансів і банківської справи СНУ ім. В.Даля Олена Тищенко прийняла участь в Другому Cashless Summit Ukraine 2017, який пройшов у Києві. Цей захід відбувся за підтримки Національного банку України, Київської школи економіки та компанії VISA.

На Cashless Summit Ukraine 2017 на одній платформі були зібрані ключові стейкхолдери із різних сфер діяльності, публічні дискусії яких було спрямовано на формування подальших кроків для розвитку української економіки.

Три панельні дискусії Cashless Summit Ukraine 2017 охопили такі важливі сфери української економіки як: торгівля, промисловість, малий і середній бізнес. Також було запропоновно подальші кроки для реалізації національної стратегії розвитку Cashless economy в Україні.

Жвавий інтерес визвала дискусія за участі відомого польського реформатора професора Лешека Бальцеровича – автора польської «шокової терапії».

В цілому на Cashless Summit Ukraine 2017 експертами було окреслено основні тенденції на національному та регіональному рівнях, які можуть забезпечити сталий економічний розвиток української держави.