Представниця СНУ ім. В.Даля – учасниця програми розвитку лідерського потенціалу університетів України

СНУ ім. В.Даля продовжує співпрацю з Британською Радою, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) в контексті сприяння реформуванню вищої освіти України та розвитку лідерського потенціалу вітчизняних вищих навчальних закладів.

Представниця нашого університету, к. пед. н, доцент кафедри іноземних мов та професійної комунікації Інституту міжнародних відносин Тетяна Модестова, взяла участь в заході «Академія змін» в якості фасилітатора команди Київського національного університету технологій і дизайну. Роботу було організовано в мальовничій місцевості біля Київського водосховища.

Зусилля організаторів та команди фасилітаторів заходу були спрямовані на те, щоб:

• допомогти учасникам  реалізувати стратегічно важливі ініціативи зі змін за допомогою креативності та командної роботи;
  • допомогти розширити спроможності до лідерства і змін серед людей, установ і в системі вищої освіти України загалом на довгострокову перспективу;
  • підтримати творчу роботу у співробітництві;
  • використати різні погляди та досвід;
  • дозволити ризикувати в безпечному середовищі;
  • допомогти командам перейти від дивергентного до конвергентного мислення.

Чарівна природа та натхнення дали можливість учасникам зосередитися на опрацюванні унікальних проектів, спрямованих на вдосконалення системи вищої освіти України, що, безперечно, відповідає стратегії розвитку та співробітництва Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.