Print

Премія “ADAMI Медіа Приз за культурну різноманітність у Східній Європі”

 

Премія «ADAMI Медіа Приз за Культурну Різноманітність у Східній Європі» орієнтована на журналістів та професіоналів у сфері медіа (телекомпанії, продюсерські компанії, режисери, продюсери, а також студенти) із країн Східної Європи (Грузія, Вірменія, Азербайджан, Україна, Молдова та Білорусія).

В рамках конкурсу розглядаються телевізійні програми, фільми та онлайн-проекти, що сприяють мирному співіснуванню людей різних національностей, різноманітними етнічними, релігійними та культурними традиціями. До участі запрошуються всі формати та жанри.

Переможці нагороджуються грошовими призами, запрошуються на нагородження в одну з названих країні за рахунок організаторів та мають можливість взяти участі у конкурсі на стипендію для проходження стажування в топових ЗМІ Європи.

ТЕМАТИКА КОНКУРСУ: МІГРАЦІЯ, ІНТЕГРАЦІЯ, КУЛЬТУРНА РІЗНОМАНІТНІСТЬ В КРАЇНАХ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА.

ОПЛАТА УЧАСТІ: БЕЗКОШТОВНО.

КІЛЬКІСТЬ РОБІТ, ЩО МОЖНА ПОДАТИ: НЕОБМЕЖЕНА (фактично, єдине обмеження участі стосується строку виходу (прем’єри твору).

Конкурс відкривається 1-го лютого 2018 року. Дати закінчення прийому заявок:

– 01/07/2018 для матеріалів, опублікованих у періодміж 11/10/2016 і 31/12/2017

– 01/10/2018 для матеріалів, опублікованих у періодміж 01/01/2018 і 01/10/2018

 

ДЕТАЛЬНІШЕ: МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ НА САЙТІ ПРЕМІЇ https://www.adamimediaprize.eu/news-ru

Премія ADAMI Медіа Приз присуджується в шести номінаціях:

  1. ADAMI Медіа Приз у сфері культурно-розважальнихпрограм і фільмів (ігровіформати);
  2. ADAMI Медіа Приз у сферіінформаційнихпрограм і фільмів (неігровіформати);
  3. ADAMI Медіа Приз за новинніпрограми та неігровікороткометражніфільми;
  4. Молодий ADAMI Медіа Приз;
  5. ADAMI Онлайн Приз за веб-сторінку;
  6. ADAMI Онлайн Приз за онлайн-відео.

Також ADAMI пропонує журналістам чи продюсерам-учасницям участь у стипендій конкурсу премії ADAMI в 2018 році в DeutscheWelle (Berlin),MDR (Leipzig), andArte(Strasbourg).

Стипендії можуть надаватися будь-якому журналісту чи виробнику, ім’я якого вказане в реєстраційній формі поданого проекту конкурсу.

Зверніть увагу, що для подачі заявки на участь у програмі стипендії заявники повинні володіти робочими знаннями однієї з таких мов:

Deutsche Welle fellowship – російська;

MDR fellowship – німецька;

Artefellowship – французька.

Кращі кандидати будуть мати інтерв’ю з телефонами до остаточного відбору.

Існує два етапи реєстрації:

  1. Заповнення онлайн-реєстраційної форми – існує три різні онлайн-реєстраційні форми для телевізійних, онлайнових та молодих категорій. Посилання на всі три форми завантажуються на веб-сторінці Премії:

https://www.adamimediaprize.eu/competition-2018/

  1. Отримавши заповнені реєстраційні форми, кожному учаснику буде надіслано свій унікальний реєстраційний номер, посилання, де буде моливість завантажувати свої матеріали, онлайн-форма для стипендії (https://form.jotform.me/81053135090446) та PDF вступні форми, які необхідно надіслати підписом та печаткою компанії на абонентську скриньку А/я 461, Київ -1, інд. 01001, Ільчук Тетяна.

Заявка не буде розглядатися та не вважається прийнятою до участі в конкурсі у разі, якщо оригінали не надіслані на абонентську скриньку.

Сесія міжнародного журі для визначення номінантів і переможців конкурсу відбудеться в жовтні 2018 у Мінську (РеспублікаБілорусь).

Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження в Кишиневі (Молдова) в листопаді 2018, яка буде транслюватися на міжнародних телеканалах.

Участь у цьому конкурсі – це можливість для талановитої молоді проявити себе, а для знаних медіа професіоналів представити свої проекти міжнародній спільноті та підняти найбільш значимі соціальні теми для України.