Презентація інсайту успішної практики віддаленої роботи СНУ ім. В. Даля

Факультет програмування та комп’ютерних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля поглиблює співпрацю з провідними представниками IT-бізнесу та поширює власний досвід серед фрілансерів.

В місті Харків на сучасній комунікаційній площадці Fabrika.space відбулась IT-конференція FREELANCE & REMOTEWORK. Провідні спеціалісти в галузі IT поділились досвідом успішного фрілансу та показали інсайти успішної практики віддаленої роботи на біржах, в рейтингових агентствах, в сфері розподілу заказів та взаємовідносин с партнерами.

За спеціальним запрошенням організаторів Fabrika.space виступив з презентацією викладач кафедри «Програмування» СНУ ім. В. Даля, доцент Юрій Кучма. Накопичений на кафедрі досвід віддаленої роботи з масовими он-лайн курсами з програмування викликав зацікавленість фрілансерів. Головний акцент жвавої дискусії було спрямовано на необхідності поширення досвіду СНУ ім. В. Даля в галузі відкритої освіти, на нових додаткових можливостях навчання та самореалізації людини в умовах он-лайн освіти.

СНУ ім. В. Даля як осередок просвітницької діяльності та творчої ініціативи в Україні усебічно сприяє розвитку відкритої освіти. Активна міжнародна та наукова діяльність Факультету програмування та комп’ютерних технологій СНУ ім. В. Даля завжди були і залишаються орієнтованими на створення «крапок» зростання, можливостей для самореалізації молоді, сповільнення еміграції висококваліфікованих працівників та створення умов для формування і збільшення інтелектуального капіталу в Луганській області. Впевнені, що стратегічне партнерство нашого університету, представників IT-бізнесу, міжнародних організацій та громад сприятиме розвитку Луганської області та України.

20160614kuchma1 20160614kuchma2