Президент України підтримав науковців СНУ ім. В.Даля

Молодіжний колектив кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин Інституту транспорту і логістики СНУ ім. В.Даля у складі старшого викладача, к.т.н. Максима Ковтанця, наукового співробітника Ольги Просвірової та аспіранта Сергія Кари виграв грант Президента України для підтримки наукових досліджень у 2017 році (Наказ МОН України № 650 від 25.04.2017 року).

Максим Ковтанець

60 тисяч гривень підуть на реалізацію проекту «Створення багатофункціональних наукоємних методів і інструментів комплексного керування системою «колесо-гальмо-рейка» для запобігання аварійних ситуацій, усунення ризику екологічних катастроф». Група молодих науковців CНУ ім. В.Даля стала єдиним колективом переміщених вишів Донбасу, який отримав підтримку Президента України.