Президент України привітав колектив СНУ ім.В.Даля

З 90-річчям заснування вишу колектив Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля привітав Президент України Віктор Янукович.

Зокрема, в тексті привітання, розміщеному на офіційному сайті Президента України (http://www.president.gov.ua/news/16785.html) говориться:

«Шановні друзі!

Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, студентів, увесь колектив Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля із 90-річчям від дня заснування.

Ваш університет є одним із провідних вищих навчальних закладів України, величезним освітньо-науковим комплексом, який справедливо вважається лідером технічної освіти та науки у нашій країні. Його випускники успішно працюють у багатьох галузях вітчизняної промисловості, примножуючи економічну міць української держави. Переконаний, що ви і надалі будете йти в авангарді освітнього процесу, виховувати для країни сучасних висококваліфікованих спеціалістів. Нехай натхнення, творча робота вашого колективу і надалі сприяють науково-технічному поступові України та забезпеченню її конкурентоспроможності як у Європі, так і в усьому світі.

Бажаю всім здоров`я, щастя, успіхів і подальшого процвітання університетові»

Віктор ЯНУКОВИЧ