Президент України Віктор Ющенко поздоровив ректора СНУ ім. В. Даля Олександра Голубенка з ювілеєм

18 лютого виповнилося 65 років ректору Східноукраїнського університету імені Володимира Даля доктору технічних наук, професору, заслуженому діячу науки и техники України, члену-кореспонденту Академії педагогічних наук України Олександру Леонідовичу Голубенку. У зв’язку з цією подією ювіляру надіслав телеграму Президент України Віктор Ющенко. В ній, зокрема, говориться: «Шановний Олександре Леонідовичу! Прийміть щирі вітання з нагоди ювілею. Ваша багаторічна плідна праця, великі досягнення в розбудові сучасного університету здобули широке визнання та сприяють утвердженню міжнародного авторитету вітчизняної освіти і науки. Впевнений, що притаманний Вам глибокий професіоналізм, багатий досвід, талант науковця і енергія організатора ще довго слугуватимуть добрим справам на благо України. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у всіх починаннях. З повагою, Президент України В. Ющенко»