Про головного лікаря санаторію-профілакторію Далівського університету написали книгу

Автором повісті «Два рівних є крила», присвяченої життю та творчості головного лікаря санаторію-профілакторію Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, кандидата медичних наук, лікаря вищої категорії, доцента кафедри «Проблем людини і філософії здоров’я» Олександра Скобіна, є краєзнавець з Біловодська Тамара Буренок.

Тамара Миколаївна розповіла, що поверхнево вона була знайома з Олександром Тимофійовичем ще з дитинства, адже він навчався та працював у її рідному місті Біловодську. Однак більш близьке знайомство, яке стало поштовхом до написання книги, відбулося набагато пізніше.

«Олександр Тимофійович часто приїжджав у Біловодськ та давав концерти. На сімдесятиріччя школи він виконував свої чудові пісні. Після виступу я запропонувала написати про нього. Я дала йому свої книги, щоб він подивився, як я пишу. Йому сподобалося, і ми почали працювати », – зазначила краєзнавець.

До того часу Тамара Буренок вже видала три книги: «Народу сильного цвіт» (2009 р.), «Сила її життя – в любові» (2010 р.) і «Життя як захоплюючий сюжет» (2011 р.). Біловодська краєзнавець пише виключно українською мовою, оскільки вважає, що в сучасному суспільстві його недостатньо поважають, боїться, що він може зникнути.

В останній повісті Тамари Буренок «Два рівних є крила» (2012 р.) розповідається про дворянське походження Олександра Скобіна, про його творчу діяльність та життєвий шлях. Епіграфом до книги служать рядки з вірша Максима Рильського «Троянди й виноград»: «У щастя людського два рівних є крила: Троянди й виноград, красиве і корисне»». Щодо вибору  назви для свого твору, Тамара Миколаївна підкреслила: «Я взяла назву з цього вірша: те, що Олександр Тимофійович лікар, – корисне крило, а те, що він наповнює наше життя віршами та піснями, – гарне».