Про проблеми та розвиток легкої і харчової промисловості говорили на міжнародній конференції в Далівському університеті

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла міжнародна науково-практична конференція наукової молоді та студентів «Сучасні проблеми розвитку легкої та харчової промисловості».

Обговорити актуальні питання й проблеми розвитку легкої промисловості не тільки Україні, а й Росії з`їхалися представники вищих навчальних закладів Києва, Донецька, Мукачево, Харкова, Ростова-на-Дону, Шахти (Ростовська область).

На конференції працювали кілька секцій: сучасні аспекти розвитку технологічного обладнання харчового виробництва; актуальні проблеми та перспективні напрямки в технології харчового виробництва; перспективні напрямки розвитку та сучасні методи проектування обладнання підприємств легкої промисловості; проблеми розвитку матеріалознавства вироби легкої промисловості; новітні технології та дизайн в легкій промисловості; фундаментальні та прикладні дослідження в техніці.

Так, аспірантка кафедри Галина Ріпка розглянула в своїй доповіді актуальні проблеми промислової комп`ютерної вишивки. Студентка групи ММ-4а71 Євгенія Меркулова у своїй доповіді зробила дослідження пилепроникності спеціальних матеріалів для спецодягу шахтарів.

Підняті теми мають велике значення для розвитку промисловості регіону та України в цілому. Більшість доповідей засноване на розробках, призначених для певних підприємств Луганської області. Студенти та аспіранти кафедри виступили зі своїми доповідями перед гостями, серед яких були представники Луганської облдержадміністрації та провідних підприємств області.

Як розповіла завідувач кафедри легкої і харчової промисловості СНУ ім. В. Даля Інна Дейнека, їй було приємно побачити серед гостей колишніх випускників кафедри, які посіли після закінчення університету високі посади на провідних підприємствах Луганщини. Варто відзначити, що гості виступили членами організаційного комітету конференції.

«Ми багато уваги приділяємо розвитку партнерських відносин з підприємствами області, удосконалення практичної підготовки студентів, – розповіла Інна Дейнека. – Усе це дозволяє в майбутньому працевлаштуватися нашим випускникам. Проведення конференції дає можливість роботодавцям побачити досить високий потенціал наших студентів»,

Підготувала: Тетяна Вауліна