Print

«Про вибори піци і депутатів»

 

Інтерактивну лекцію під такою назвою прочитали далівцям представники громадської організації «Центр UA» – її співзасновник та керівник Олег Рибачук та виконавча директорка Інна Борзило. Цікаво й дохідливо вони розповіли про ключові аспекти виборчої системи як основи парламентаризму, показали, як насправді діяльність народних обранців впливає на щоденне життя звичайних громадян.

Під час лекції Інна Борзило та Олег Рибачук висловили своє бачення на те, як обрати Верховну Раду, котра працюватиме в інтересах своїх виборців, а не своїх спонсорів, як виборчі правила посилюють соціальну нерівність, а також скільки насправді коштує голос, проданий на виборах.

Ця лекція відбулася у межах Всеукраїнського туру «ЗміниТИ», організованого ГО «Центр UA» спільно з експертами коаліції «Реанімаційний пакет реформ» та аналітичного центру CEDOS, представниками Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України.

Метою туру є залучення найактивнішої спільноти країни до вироблення нової державної політики. Збір та врахування позицій виконавців реформ та тих, на кого ці реформи вплинуть, має стати стандартом роботи виконавчої влади для успішної розробки та впровадження якісних змін.