Проблеми модернізації сучасної політичної системи України обговорили в Далівському університеті

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація політичної системи сучасної України: стан та перспективи розвитку».

У конференції взяли участь учені та студенти з Луганська, Києва, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Херсона, Миколаєва, Одеси, Івано-Франківська, Сімферополя, Севастополя та інших міст України. Понад 70 вчених і фахівців-політологів представили свої доповіді.

На пленарному засіданні розглянуто питання модернізації інститутів влади як фактора підвищення ефективності політичної системи; трансформації ролі держави в умовах модернізації політичної системи та багато інших. У рамках конференції працювали дві секції: «Політична система України: стан та перспективи розвитку» і «Політичні відносини і політична культура в сучасній Україні».

Професори і доценти Далівського університету супроводжували свої доповіді візуалізацією. В доповідях були представлені результати соціологічного дослідження про політичну ідентифікацію студентської молоді СНУ ім. В. Даля.

Ця конференція стала підтвердженням того, що політична школа університету успішно розвивається. Вже десять років поспіль професорсько-викладацький склад кафедри політології досліджує становлення розвитку політичної системи в Україні, проблеми етичної культури, політичної еліти, політичного класу. Кафедра протягом декількох років виконує держбюджетні теми, в яких беруть участь не тільки викладачі, а й студенти.

Підготувала: Тетяна Вауліна