Продовжується співробітництво СНУ ім. В. Даля з «КримSOS»

Кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля продовжує працювати у програмі грантів для покращення адаптації переселенців. В рамках обговорення грантового проекту Громадську ініціативу «КримSOS» відвідав представник інституту транспорту і логістики, старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті, відповідальний за міжнародні зв’язки та грантову діяльність кафедри Євген Медведєв.

Восені 2015 року кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті брала участь у програмі грантів, що сприяють соціальній адаптації та інтеграції переселенців в місцеві спільноти. Запропонований проект був визнаний соціально корисним студентам-переселенцям і спрямованим на розвиток студентської громади. Таким чином від громадської ініціативи «КримSOS» та міжнародної організації «Stabilization Support Services» кафедра отримала грант на забезпечення сучасною навчальною спеціалізованою літературою для напрямів підготовки «Транспортні технології (за видами транспорту)», «Автомобільний транспорт», а також спеціальностей «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний, залізничний, промисловий, міський)», «Автомобілі та автомобільне господарство».

На зустрічі сторони розглянули можливі шляхи надання подальшої допомоги зі сторони ГО «КримSOS» у реалізації грантових програм. Крім того, Євген Медведєв передав подяку від ректора СНУ ім. В. Даля професора Ольги Поркуян та директора інституту транспорту і логістики професора Наталії Чернецької-Білецької.

Нагадаємо, що Громадська організація «КримSOS» є однією з найбільших ініціатив, що впроваджує різноманітні програми для допомоги внутрішнім переселенцям. Вона має усталену співпрацю з Міністерством соціальної політики України та іншими органами державної влади і працює в тісній співпраці з міжнародними організаціями. А проект, запропонований далівцями, має принести соціальну користь одній із вразиливіших категорій населення – студентам. Крім того, грант розширить їх можливості в навчанні та покращить адаптацію на новому місці.

На фото: менеджери програми грантів та соціальних ініціатив ГО «КримSOS» – Марія Квіцинська, Дмитро Циханівський, старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті, відповідальний за міжнародні зв’язки та грантову діяльність кафедри Євген Медведєв.